Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Doradca Techniczno-Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Bieżąca obsługa klientów na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego. Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych. Wizyty w siedzibie firmy Klienta, doradztwo, przygotowywanie ofert. Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami. Realizacja bieżących zamówień, nadzór nad płatnościami. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze. Negocjowanie warunków umów handlowych. Współpraca z centralą oraz pozostałymi komórkami handlowymi z innych województw. Praca w trybie Home Office. Wymagania:   Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy/ sprzedawca. Umiejętność prowadzenia negocjacji. Znajomość technik sprzedażowych. Czynne prawo jazdy kat. B. Wykształcenie minimum średnie. Odporność na stres, lojalność, odpowiedzialność. Dobra znajomość pakietu MS Office.   Mile widziane:   Doświadczenie w handlu produktami dla zakładów przemysłowych. Firma oferuje:   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę zdalną – Home office Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników sprzedażowych. Samochód służbowy, laptop, telefon. Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach branżowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...