Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Agent Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Zadania Agenta Sprzedaży: Profesjonalna obsługa klienta Aktywna sprzedaż towaru i usług Przyjmowanie i zwracanie towaru Dbałość o zachowanie czystości punktu sprzedaży Dbanie o powierzone mienie Odpowiedzialność za towar Terminowe odprowadzanie utargów Stosowanie się do informacji zawartych w Biuletynie Informacyjnym Stosowanie się do wytycznych Utrzymania standardów ekspozycyjnych Przestrzeganie godzin otwarcia punktu Wymagania: Posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej Niefigurowanie w Krajowym Rejestrze Długów oraz w Krajowym Rejestrze Karnym Podstawowa umiejętność obsługi komputera Uczciwość, skrupulatność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów Bardzo dobra organizacja czasu pracy Gotowość do pracy w długim wymiarze godzin Mile widziane osoby posiadające emeryturę, rentę, zaświadczenie o niepełnosprawności Oferujemy: Możliwość rozpoczęcia własnego biznesu bez ponoszenia kosztów związanych z wkładem własnym Współpracę z bardzo silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne Możliwość uzyskania wysokich dochodów, uzależnionych od wkładu pracy własnej Pełnego wsparcia: w tym lokal, towar oraz promocje Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą Wsparcie i doradztwo przedstawicieli firmy   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .