Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Technik Jakości - praca w laboratorium Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - Przygotowywanie testów wg ustalonych procedur i instrukcji - Bieżące modyfikacje i wymiany komponentów w maszynach testowych - Współpraca z zespołem Laboratorium oraz inżynierami zamawiającymi testy Wymagania: - Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne) - Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym - Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych - Umiejętność posługiwania się prostymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka) - Umiejętność pracy na komputerze i posługiwania się programami pakietu MS Office - Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: • Pracę w zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą • Pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku • Pakiet socjalny - karta sportowa, bony na święta, wczasy pod gruszą • Pierwsza umowa zawierana na 3-miesięczny okres próbny • Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym od poniedziałku do piątku • Stabilne i długofalowe zatrudnienie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .