Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradztwa Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   opracowanie ofert usług szkoleniowych i doradczych z zakresu laboratorium obsługę klienta - kontakty z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych sprzedaż i realizację w/w usług   Od kandydatów oczekujemy:   wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: chemia, mikrobiologia lub kierunki pokrewne doświadczenia zawodowego w aktywnych kontaktach z klientem entuzjazmu, odpowiedzialności i zaangażowania czynnego prawo jazdy kat. B gotowości do podejmowania podróży służbowych   Szczególnie premiujemy:   minimum 2- letnie doświadczenie w pracy związanej z branżą laboratoryjną, minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w aktywnej obsłudze klienta, znajomość branży szkoleniowo-doradczej   Nasza oferta:   stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin korzystne warunki zatrudnienia ciekawą pracę i perspektywy rozwoju zawodowego wsparcie szkoleniowe - podnoszenie kwalifikacji zawodowych niezbędne narzędzia pracy   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie (CV + list motywacyjny) korzystając z przycisku "Aplikuj teraz"  (z dopiskiem w temacie Specjalista ds. Sprzedaży) Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...