Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Badań i Rozwoju Nr ref.: /JOBS.pl Zadania:   Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych związanych z zakresem prac LaboratoriumDyspersji Opracowywanie technologii nowych produktów Nadzór nad procesami polimeryzacji nowych dyspersji w skali laboratoryjnej, wielkolaboratoryjnej, półtechnicznej i technicznej Analizowanie otrzymanych wyników i wyciąganie konstruktywnych wniosków Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami Przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników Stałe samokształcenie poprzez śledzenie literatury branżowej i bazy patentowej Wymagania:   Wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane specjalizacje: chemia polimerów, technologia chemiczna, chemia organiczna) Wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie polimeryzacji emulsyjnej i dyspersji Doświadczenie laboratoryjne w organizacji i prowadzeniu badań w branży chemicznej Umiejętność prowadzenia syntez chemicznych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office Samodzielność w działaniu Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Umiejętność obiektywnej analizy danych i rozwiązywania problemów Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole Oferujemy:   Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej Firmy Możliwości rozwoju zawodowego Dobre warunki zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...