Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Product Manager Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: Przygotowywanie strategii wdrożenia/ rozwoju produktu lub grupy produktowej w danej kategorii Kompleksowe zarządzanie powierzoną kategorią produktową Wyznaczanie kierunków rozwoju produktu poprzez monitorowanie i analizowanie informacji na temat sprzedaży, rentowności produktów, potrzeb rynku i pozycji konkurencji Analiza i monitoring potrzeb klientów i trendów rynkowych Wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich rozwój Prowadzenie negocjacji z dostawcami m.in. w zakresie cen, ilości, jakości i warunków płatności Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy ze wszystkimi działami Tworzenie analiz finansowych dla produktów Zarządzanie zespołem Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku; Komunikatywna znajomość języka angielskiego Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office; szczególnie Excel Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produktami, wprowadzaniem nowych produktów na rynek Umiejętności analityczne Oferujemy: Motywacyjny system wynagrodzenia Umowa o pracę Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Praca w młodym, dynamicznym zespole Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .