Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

.Net Developer Nr ref.: /JOBS.pl The Milner Browne Group are seeking a number of talented developers to join our development team in our Office in Katowice, Poland. This is the ideal role for talented software engineers seeking professional development in an international environment. The perfect candidate would be responsible, committed, accountable, highly organized, be characterized by a strong drive to learn and innovate. We are looking for a professional with a pragmatic approach, a problem solver and a finisher who is commercial & focused. Skills: Organisation,.Net,Web Development,ASP.NET,Software Engineering ,Web Applications ,Mobile Apps Sectors: Technology Text title: Requirements Essential Skills 2- 5 years ASP.NET/C# programming (WebForms) experience HTML/CSS/JS web development T-SQL/SQL Server database design development Excellent command of English Desirable Skills / Experience Experience with DevExpress components Experience with Selenium test suite Understanding of Cordova based mobile development Understanding of MVC/MVVM models Understanding of ERP systems Qualifications and Education Requirements: Relevant Degree Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...