Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla Klientów Adecco Poland na stanowiska niższego oraz średniego szczebla • Przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę • Selekcja napływających aplikacji • Aktywne pozyskiwanie pracowników dla Klientów firmy zgodnie ze specyfikacją • Przeprowadzanie telefonicznych oraz bezpośrednich rozmów rekrutacyjnych z kandydatami • Sporządzanie raportów i dokumentacji związanej z przebiegiem procesów • Aktywne budowanie bazy Kandydatów • Realizacja założonych celów • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług Nasze wymagania: • Min. 6 miesięcy doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu miękkiego HR • Dobra znajomość języka angielskiego • Dobra znajomość pakietu MS Office • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych • Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na cel • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu • Wysoka motywacja Oferujemy: • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Pracę pełną wyzwań i możliwości • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .