Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 listopada 2016

Lubisz telefoniczne rozmowy ? Do pracy w CCIG, bądź gotowy - Oferta z Jobs.pl

Badania i Rozwój » Specjalista ds. badań i rozwoju

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Lubisz telefoniczne rozmowy ? Do pracy w CCIG, bądź gotowy

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • - Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych

  • - Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
  • - Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • - Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

  • Od Kandydatów oczekujemy:

  • - Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań

  • - Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • - Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • - Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
  • - Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych
  • - Doświadczenie nie jest wymagane - oferujemy cykl szkoleń!

  • Oferujemy:

  • - Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

  • - Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • - Pracę w młodym zespole
  • - Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki
  • - Możliwość awansu w ramach struktur firmy
  • - Pracę w centrum Częstochowy
  • - Pozytywną atmosferę oraz konkursy z nagrodami

  • Twoje zaangażowanie i chęć do pracy pozwolą na osiągnięcie wysokich zarobków!

  • Możliwość połączenia pracy i nauki!

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Wejdź na naszą stronę Internetową i wyślij do nas swoje zgłoszenie za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii