Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Wypłata raz w tygodniu! Podstawa+premia Nr ref.: /JOBS.pl   Twoje zadania: - Telefoniczny kontakt z klientami - Udział w różnych projektach         - Dbałość o pozytywną komunikację z Klientami     - Informowanie o bieżących ofertach i promocjach       Oczekujemy:    - Nastawienia na regularną współpracę w ramach elastycznego grafiku         - Chęci łączenia pracy z nauką             - Zaangażowania i pozytywnego podejścia do realizacji zadań Oferujemy:    - Gwarantowaną stawkę za godzinę pracy - Wypłatę w każdy piątek lub co miesiąc - Ty decydujesz         - Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe - Bezpłatną opiekę medyczną         - Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów    - Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania         - Extra korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, strefa relaksu       - Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem     - Pracę w centrum miasta Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zapraszam do współpracy!   Miło nam będzie Cię poznać!   W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie internetowej  https://www.surveygizmo.com/s3/2037455/75e87767fa36 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...