Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 3 czerwca 2020

Tłumacz języka niemieckiego - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Tłumacz języka niemieckiego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Miejsce pracy: okolice Berlina

    Zadania:

    • Korespondencja z kontrahentami w języku niemieckim i angielskim,
    • Wykonywanie pisemnych tłumaczeń dokumentacji technicznej,
    • Bieżąca pomoc pracownikom firmy w zakresie tłumaczeń ustnych,
    • Ścisła współpraca z kierownikiem robót i inżynierami budów.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność i zaangażowanie.

    Oferujemy

    • Zapewniamy umowę o pracę, korzystne warunki płacowe
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.Informujemy, że Administratorem danych jest GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w j. angielskim za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii