Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista w dziale Back Office z j.niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, wiodącej szwajcarsko-amerykańskiej korporacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckigo i min. dobrym językiem angielskim na stanowiska Specalisty w dziale Back Office (wsparcie sprzedazy lub wsparcie serwisu) Specjalista w dziale Back Office (ze znajomością j. niemieckiego i angielskiego. Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: obsługa operacyjna i administracyjna wewnętrznych jednostek firmy praca w systemie SAP zarządzanie danymi i wprowadzanie danych do systemu koordynacja procesu zamówień tworzenie zleceń serwisowych, kontrola poprawności zamówień monitorowanie terminów płatności kontakt z innymi działami wewnątrz firmy WYMAGANIA bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego i dobra angielskiego min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w sektorze SSC/BPO wykształcenie min. średnie znajomość Pakietu MS Office umiejętność pracy w zespole dynamizm w działaniu, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie KORZYŚCI umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie prywatna opieka medyczna i karta Multisport praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków szkolenia (również zagraniczne) Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...