Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista w dziale Back Office z j. niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, wiodącej szwajcarsko-amerykańskiej firmy, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko: Specjalista w dziale Back Office z j. niemieckim Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: obsługa operacyjna i administracyjna wewnętrznych jednostek firmy praca w systemie SAP zarządzanie danymi i wprowadzanie danych do systemu koordynacja procesu zamówień tworzenie zleceń serwisowych, kontrola poprawności zamówień monitorowanie terminów płatności kontakt z innymi działami wewnątrz firmy WYMAGANIA biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2+) dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w sektorze SSC/BPO wykształcenie min. średnie znajomość Pakietu MS Office KORZYŚCI umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie prywatna opieka medyczna i karta Multisport praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków szkolenia (również zagraniczne) Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .