Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 czerwca 2020

Specjalista ds. Umów z językiem niemieckim - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. Umów z językiem niemieckim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis Stanowiska:

    • Wsparcie produktowe dla klientów biznesowych
    • Odpowiedzialność za budżet usług regionalnych
    • Kontaktowanie się z klientami głównie za pośrednictwem telefonu i kanałów elektronicznych odnośnie umów
    • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu
    • Zarządzanie administracją
    • Dokumentacja działań w narzędziach CRM
    • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów działania
    • Działania marketingowe, konkretne rozwiązania dla klientów
    • Regularne raportowanie

    Wymagania:

    • Preferowane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego jest obowiązkowa
    • Płynność w jednym dodatkowym języku byłaby plusem: francuski lub włoski
    • Niski poziom podróżowania (ok. 10%)

    Wymagania osobowościowe:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, słowne i pisemne
    • Motywacja do pracy z możliwością samodzielnej pracy w zespołach
    • Orientacja na klienta i wyniki
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń
    • Klasy językowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Przyjazna atmosfera

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii