Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:  sporządzanie wycen i kalkulacji ofert dot. obsługi obiektów aktywna realizacja planów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych kontraktów w zakresie facility management pozyskiwanie danych dot. nieruchomości zbieranie i negocjowanie ofert od partnerów biznesowych prowadzenie komunikacji pisemnej z klientem, nawiązywanie relacji sporządzanie i prezentacja ofert dla klientów kalkulacja kosztów bieżących i potencjalnych kontaktów i kontrola ich rentowności współpraca z innymi jednostkami/serwisami Wymagania: wykształcenie min. średnie wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, rozwinięte kompetencje sprzedażowe doświadczenie w branży facility management min 1 rok udokumentowane sukcesy w sprzedaży bardzo dobra znajomość Excel (funkcje) znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem dyspozycyjność, prawo jazdy kat B odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presja czasu Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w przyjaznym środowisku niezbędne narzędzia do pracy ( w tym samochód służbowy, telefon, laptop) pakiet benefitów pracowniczych Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...