Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 czerwca 2020

Specjalista ds. rekrutacji (m/k) - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. rekrutacji (m/k)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:
    • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
    • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi,
    • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
    • ocena kompetencji kandydatów,
    • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
    • sporządzanie bieżących raportów i analiz.
    Wymagania:
    • minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • mile widziane wykształcenie wyższe,
    • znajomość przepisów prawa pracy,
    • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
    • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność podejmowania decyzji.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
    • pakiet szkoleń,
    • możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu prac,
    • wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanego doświadczenia plus premie powiązane z wynikami.
    Osoby zainteresowane zachęcam do przesyłam swojego CV.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii