Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. procesu z językiem obcym Nr ref.: /JOBS.pl CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.   Specjalista ds. procesu z językiem obcym W związku z nowym projektem biznesowym naszego klienta we Wrocławiu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w obszarze Order to Invoice. Od naszych kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz interpersonalnych.     Obowiązki: Zarządzanie procesem zamówień (od momentu złożenia zamówienia do wystawienia faktury) Weryfikacja kontraktów Zarządzanie kontami klientów (tworzenie dokumentacji zamówień, wydatków, faktur) Weryfikacja poprawności danych w systemie  Przygotowywanie raportów w Excelu Przygotowywanie, ocena i zatwierdzanie płatności Wsparcie administracyjne zespołu   Wymagania: Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski , norweski, niderlandzki Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku lub na stanowisku w jednym z wymienionych obszarów : księgowość, obsługa klienta, administracja (w tym raportowanie), zakupy Zdolności analityczne Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)   Oferujemy: Bardzo atrakcyjne warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie Szeroki pakiet benefitów dodatkowych Pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem brytyjskim Możliwość rozwoju w strukturach firmy (nowy projekt) Ciekawą i stabilną pracę Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .