Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 listopada 2016

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami firmy(krajowymi i zagranicznymi) - przyjmowanie i rozliczanie zamówień, informowanie Klientów o wynikach zleceń
    • Aktywna współpraca z Koordynatorami w celu stałego podnoszenia jakości procesu obsługi Klientów oraz koordynacji bieżących spraw
    • Obsługa biura
    • Wsparcie organizacji w procesie zamykania okresów sprawozdawczych
  • Wymagania:

    • Biegła znajomość j. niemieckiego
    • Znajomość j. angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie
    • Wysoka kultura komunikacji z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie programy pakietu MSOffice) i urządzeń biurowych
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Samodzielność, odpowiedzialność, wysoka komunikatywność
    • Dokładność, skrupulatność i terminowość
    • Silna motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Mile widziane doświadczenie związane z prowadzeniem biura, telefoniczną obsługą Klientów krajowych i zagranicznych
  • Oferta:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Praca w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na osiągnięcia i rozwój
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i pomoc ze strony firmy w zdobywaniu nowych
  • Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) korzystając z przycisku "Aplikuj teraz" (w temacie wiadomości koniecznie należy podać numer referencyjny ogłoszenia: Customer Service Specialist Częstochowa)

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii