Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Specjalista ds. monitorowania i windykacji należności - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. monitorowania i windykacji należności

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy KFE Holding poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. monitorowania i windykacji należności. Do podstawowych zadań będzie należało:

  • WERYFIKACJA FIRM:

    • Skuteczne przeszukiwanie baz danych w celu ustalenia niezbędnych informacji dotyczących dłużników/klientów,
    • Analiza sytuacji finansowej i formalno-prawnej partnerów firmy przed zawarciem umowy jak i w trakcie,
    • Monitorowanie firm na bieżąco - kwartalnie.
  • 2.  WINDYKACJA MIĘKKA WEWNĘTRZNA:

    • współpraca z działem finansowym w zakresie kontroli spływu należności,
    • pilnowanie terminów spłat, stały kontakt z dłużnikami w celu zmobilizowania ich do zapłaty,
    • pilnowanie terminów przedawnienia,
    • określenie etapów windykacji,
    • negocjowanie warunków spłaty - przygotowywanie dokumentów, uzgodnienia z klientami, maile + telefony, naliczanie odsetek.
  • WSPÓŁPRACA Z KANCELARIA PRAWNĄ:

    • wstępne kwalifikowaniu wierzytelności do ściagalnosci według wspólnie ustalonych kryteriów ;
    • zbieranie dokumentacji od klienta (faktury, przypomnienia, umowy, kontekst...)
    • przygotowywanie standardowych wezwań do zapłaty na bazie modelu ;
    • podliczanie i ustalanie odsetek;
    • przygotowywaniu uproszczonych pism sądowych;
    • monitorowanie dla każdego klienta etapów procedury windykacyjnej (terminy) ;
    • pierwszy kontakt z klientem i podstawowe wyjaśniania (telefon frontline dla klienta) ;
    • zarządzanie kontaktem z kancelarią na życzenie klientów.

  • Wymagania:

  • WYMAGANIA:

    • Znajomość procesów windykacyjnych i zagadnień prawnych związanych z odzyskiwaniem należności na drodze prawnej
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja)
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziedzinie windykacji
    • Znajomość języka francuskiego na poziomie B1
  • Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Współpracę z młodym i międzynarodowym zespołem
    • Możliwość doskonalenia zawodowego
    • Wynagrodzenie: 2 774,66 PLN przez okres próbny
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii