Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Specjalista ds. kosztorysowania - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. kosztorysowania

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Szczegółowe zapoznanie się z umowami i dokumentacją techniczną realizowanych projektów
    • Analiza wycen kontraktów budowlanych.
    • Współpraca z firmami branży budowlanej (umiejętność negocjacji)
    • Analiza i opracowywanie wykazów, zestawień i obmiarów robót.
    • Opracowywanie kosztorysów budowlano – montażowych.
    • Analiza kosztowa i optymalizowanie metod wykonania realizowanych robót budowlano – montażowych.
    • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji kontraktowej w trakcie całego cyklu realizacji projektu.
  • Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
    • Min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe najlepiej w dziale technicznym (w planowaniu i realizacji prac budowlano – montażowych / w przygotowaniu kosztorysu prac budowlanych oraz doświadczenie w pracy w terenie).
    • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą na podobnym stanowisku / w branży budowlanej.
    • Znajomość języków obcych, w tym j.francuskiego oraz j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
    • Dobra znajomość MS Office.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Nastawienie na realizację celów.
    • Samodzielność w działaniu.
    • Skrupulatność, dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii