Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. HR (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Tychy Nr ref.: HR/TYC/0916 Obowiązki: - organizacja i prowadzenie rekrutacji pracowników, - tworzenie dokumentów wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i działu HR, - prowadzenie polityki szkoleniowej, organizacja i zarządzanie szkoleniami, - prowadzenie i nadzorowanie akt osobowych od momentu zatrudnienia pracownika do rozwiązania stosunku pracy, - zarządzanie i rozliczanie czasu pracy wszystkich pracowników, - aktualizacja i opracowanie opisów stanowisk we współpracy z działem jakości i ochrony środowiska, - współpraca z związkami zawodowymi, z firmami doradztwa personalnego jak i z firmami outsourcingowymi w zakresie np. BHP, płac, firm szkoleniowych, - pomoc przy ustalaniu budżetu, np. koszty personalne i szkoleniowe, - wprowadzanie do systemu bankowego danych klientów, dostawców oraz pracowników a także usuwanie nieaktualnych danych z systemu bankowego. Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), - min. dobra znajomość prawa pracy, - min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość pakiet MS Office, - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - komunikatywność, - orientacja na cel i wyniki, - sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków. Oferujemy: - pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej firmie zlokalizowanej w Tychach, - stałe zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego w środowisku biznesowym, - możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - dodatkowe benefity (opieka medyczna, pakiet sportowy, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie na życie), - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...