Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. administracyjnych/księgowych/logistycznych z językiem obcym (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych/księgowych/logistycznych (m/k)   Opis stanowiska: Aktywna współpraca z klientami biznesowymi, budowanie oraz odbanie o relacje. Wsparcie administracyjne, praca na systemach wewnętrznych. Wsparcie w powierzanych zadaniach w zależności od działu: kaięgowość, finanse, logistyka, ubezpieczenia.  Uczestniczenie w miesięcznych i kwartalnych spotkaniach zespołu. Aktywna współpraca z innymi działami.   Wymagania: Bardzo dobra znajomość jednego z języków:   francuski, niemiecki, niderlandzki, hiszpański, norweski, szwedzki. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość Microsoft Outlook, Word, Excel i innych powszechnie używanych programów. Zdolności analityczne oraz chęć rozwoju Doświadczenie w jednym z obszarów: ksiegowość, HR, administracja, logistyka, ubezpieczenia, będzie dodatkowym atutem.   Klient oferuje: Program profesjonalnych szkoleń. Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie. Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do lunchu). Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku o stabilnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Możliwość pracy z językami obcymi i podnoszenia zdoloności językowych. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...