Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

specjalista ds. administracj i obsługi Klienta Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: • współpraca z pracownikami sprzedażowymi w celu zrozumienia wymagań klientów, promocji sprzedaży produktów firmy oraz wspomagania ich w ich pracy, • archiwizacja danych historycznych związanych ze sprzedażą, • utrzymanie dobrze zorganizowanego i łatwo dostępnego dla pracowników sprzedażowych systemu administracji, • organizacja aspektów administracyjnych związanych ze sprzedażą czy obsługą klienta, • koordynacja spraw sprzedażowych/reklamacyjnych z klientami od strony administracyjnej, • wprowadzanie danych sprzedażowych do systemu i ich przetwarzanie, • tworzenie potwierdzeń złożenia zamówienia i faktur, • zgłaszanie nietypowych zdarzeń kierownictwu, • koordynacja wysyłek z zakładu produkcyjnego do klienta. Wymagania: • wykształcenie wyższe, • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych dodatkowym atutem, • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, • znajomość innego języka obcego dodatkowym atutem, • podzielność uwagi, • swoboda w poruszaniu się po programach typu Microsoft Office, w szczególności MS Excel Oferujemy: • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system premiowy, • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę, • atrakcyjny pakiet socjalny   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...