Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specialista ds. rezerwacji Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Obsługa wewnętrznego systemu do rezerwacji przestrzeni biurowej Wspomaganie zespołu w zakresie organizacji konferencji, spotkań biznesowych (rezerwowanie sal, organizowanie cateringu, zaopatrywanie w sprzęt audio/video etc.)    Mailowa i telefoniczna obsługa klienta Współpraca z innymi działami oraz placówkami firmy Raportowanie do przełożonych Wymagania: Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Doświadczenie w obsłudze klienta Dobra znajomość pakietu MS Office Wysokie umiejętności komunikacyjne Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów, planowania własnej pracy Gotowość do pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej Oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy Pracę w młodym, dynamicznym zespole Elastyczny czas pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...