Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Spanish/Portuguese - Specjalista (Administracja finansowa i collections) Nr ref.: /JOBS.pl Naszym klientem jest międzynarodowa firma, do której globalnych struktur - centrum operacyjnego obsługującego globalnie międzynarodowy koncern w obszarze procesów finansowo-księgowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista z j. hiszpańskim (Dział obsługi klienta, międzynarodowych należności) LUB z j. Portugalskim (2 oddzielne wakaty) Za co będziesz odpowiedzialny/a? administracja finansowa oraz obsługa klienta pod kątem reklamacji, czy analiza i monitoring zaległych płatności klientów firmy współpraca z różnymi działami zewnętrznymi lub wewnętrznymi firmy zapewnienie należytego rejestrowania dokumentacji zgodnie z polityką firmy analiza rynkowa określonego portfela klientów sporządzanie raportów utrzymywanie długofalowych relacji z klientami zagranicznymi - rynek EMEA WYMAGANIA bardzo dobra znajomość języka j. hiszpańskiego (min. C1/C2) LUB j/. Portugalskiego bardzo dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2+/C1) znajomość j. francuskiego będzie dodtakowym atutem ok. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w dziale księgowości, finansów, nalezności, reklamacji, faktur) wykształcenie finansowe, ksiegowe - mile widziane, ale nie warunek konieczny! dobra znajomość programu Excel znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem wysokie umiejętności analityczne, sumienność komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, empatia i zdolności organizacyjne proaktywność, doba organizacja czasu pracy (umiejętność pracy pod presją czasu) KORZYŚCI interesujące wyzwania biznesowe w dynamicznych międzynardoowych strukturach w Warszawie, praca w językach obcych na co dzień stabilizacja zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę multikulturowe środowisko pracy pakiet dodatkowych benefitów zawierających m.in. : prywatny pakiet medyczny, karta Benefit/Multisport, szkolenia w ramach lokalnych i regionalnych struktur organizacji ścieżka kariery Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...