Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Service Support Manager Nr ref.: /JOBS.pl Odpowiedzialny będzie za Uporządkowanie dokumentacji technicznej oraz zarządzanie bazą wiedzy, merytoryczne wsparcie dla użytkowników dokumentacji Zarządzanie dokumentacją formalno-prawną: zarządzanie zmianami w kontraktach, przygotowanie konspektów umów, wsparcie podczas okresowego przeglądu umów , bieżące wsparcie w zakresie wyszukiwania i interpretacji warunków umowy SLA Zarządzanie danymi klientów, aktualizacja danych w systemie w oparciu o informacje dostarczone przez pracowników i klientów Wsparcie konsultantów II linii wsparcia w zakresie uzgodnień dotyczących drobnych prac projektowych, współpraca z opiekunem klienta oraz działem kontrolingu Oczekiwania Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji o charakterze formalno-prawnym Zdolność analitycznego myślenia, systematyczność, dokładność Duże zdolności komunikacyjne Mile widziana  znajomość technologii SAP Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania dokumentacją w tym znajomość SharePoint Oferujemy: Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur itelligence Pracę w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie, w doświadczonym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, szkolenia, certyfikaty) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .