Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Service Support Manager Nr ref.: /JOBS.pl Odpowiedzialny będzie za Uporządkowanie dokumentacji technicznej oraz zarządzanie bazą wiedzy, merytoryczne wsparcie dla użytkowników dokumentacji Zarządzanie dokumentacją formalno-prawną: zarządzanie zmianami w kontraktach, przygotowanie konspektów umów, wsparcie podczas okresowego przeglądu umów , bieżące wsparcie w zakresie wyszukiwania i interpretacji warunków umowy SLA Zarządzanie danymi klientów, aktualizacja danych w systemie w oparciu o informacje dostarczone przez pracowników i klientów Wsparcie konsultantów II linii wsparcia w zakresie uzgodnień dotyczących drobnych prac projektowych, współpraca z opiekunem klienta oraz działem kontrolingu Oczekiwania Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji o charakterze formalno-prawnym Zdolność analitycznego myślenia, systematyczność, dokładność Duże zdolności komunikacyjne Mile widziana  znajomość technologii SAP Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania dokumentacją w tym znajomość SharePoint Oferujemy: Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur itelligence Pracę w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie, w doświadczonym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, szkolenia, certyfikaty) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...