Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 czerwca 2020

Referent ds. Księgowych (m/k) - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Referent ds. Księgowych (m/k)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:
    • wystawianie faktur sprzedaży na podstawie dostarczonych dokumentów WZ,
    • wystawianie faktur korygujących na podstawie dokumentów zwrotu towarów,
    • obsługa wewnętrznych systemów rozliczeniowych,
    • przygotowywanie raportów i analiz,
    • koordynacja obiegu dokumentów firmowych, dbanie o prawidłowy przepływ informacji (obsługa wychodzącej i przychodzącej korespondencji, kompletowanie, archiwizowanie i kontrola dokumentów WZ, obsługa procesu reklamacji, rejestracja zamówień od odbiorców),
    • monitorowanie zmian w przepisach, prace biurowe wykonywane na potrzeby księgowości,
    • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
    • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań i innych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy.
    Wymagania:
    • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym,
    • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki: rachunkowość, administracja),
    • dobra znajomość programu Optima oraz pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
    • znajomość zagadnień związanych z wystawianiem faktur, księgowaniem i rozliczaniem kosztów oraz doświadczenie w pracy w firmach o podobnym profilu będą atutem,
    • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • umiejętność organizacji pracy własnej, systematyczność oraz orientacja na realizację celu.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pół etatu (docelowo cały etat),
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczeń zawodowych,
    • ambitne wyzwania gwarantujące rozwój zawodowy dzięki praktycznemu wykorzystywaniu na co dzień kompetencji zawodowych,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się organizacji,
    • środowisko pracy bazujące na współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.
    Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii