Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Recruiter with German Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs is a part of the larger European recruitment and HR services group, Cpl Resources. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals. For our Client's  Shared Services Centre in Poznań, we are currently looking for Candidates for the position of : Recruiter with German We are looking for open-minded professionals, who want to develop in recruiting area If you speak fluently German and English and you are looking for some new challenges in your life go ahead and apply! Experience in an international company would be an asset- great if you have at least one year of experience in recruiting area. Requirements: Fluent  German (B2/C1) Very good English skills (B2) At least one year in recruiting area (agency/ SSC) Very good communication and problem solving skills Ability to work in a dynamically changing environment Very good analytical and problem solving skills Very good knowledge of Windows and MS Office Offer: Being involved in new challenging projects Friendly working environment Professional trainings Attractive salary Attractive social package Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...