Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Receptionist/ Receptionist trainee Nr ref.: /JOBS.pl Co będziesz robił w naszym zespole?   Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za nadzór dokumentacji i korespondencji, w tym obieg i archiwizację. Do Twoich zadań będzie należała obsługa centrali telefonicznej - również w języku angielskim oraz obsługa i organizacja spotkań biznesowych w firmie. Na co dzień będziesz dbać o stany magazynowe biura, rejestrację dokumentów firmowych i rozliczeniowych jak również ewidencję ogólnodostępnych samochodów służbowych. Czego potrzebujesz, by stać się Receptionist/ Receptionist trainee?   #mustknow MS Office – bardzo dobrze Wykształcenie średnie/w trakcie studiów zaocznych Prawo jazdy kat. B Angielski A2/ B1   #nicetohave Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku   #softskills Komunikatywność, Dobra organizacja pracy Samodzielność Odporność na stres Umiejętność pracy w grupie Przyjęcie do drużyny JCommerce to:   Silny kompetencyjnie zespół + szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne Nowoczesne biuro + karnet sportowy + pakiet medyczny + ubezpieczenie grupowe Niepowtarzalna atmosfera + wyjazdy i spotkania integracyjne   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...