Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Recepcjonista / Recepcjonistka Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji. Do obowiązków Recepcjonisty będzie należało przede wszystkim przyjmowanie i obsługa gości firmy, obsługa centrali telefonicznej i korespondencji, dbanie o przepływ i archiwizację dokumentacji, a także zapewnienie bieżącego wsparcia administracyjnego dla Office Managera czy pomoc w organizowaniu podróży służbowych. Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim pierwszych doświadczeń w pracy na stanowisku recepcyjnym , najchętniej w międzynarodowej firmie, oraz dobrej znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja) . Wymagana jest także znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych. Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, dobrze zorganizowanej, o wysokiej kulturze osobistej. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dużej międzynarodowej firmie, z siedzibą w centrum Warszawy . Zatrudnienie jest przewidziane na okres półtora roku, z realną możliwością przedłużenia współpracy na stałe. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...