Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel handlowy z językiem francuskim Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa kluczowych klientów Budowanie i zarządzanie relacjami z Klientami i Partnerami biznesowymi Koordynacja przygotowania ofert handlowych Planowanie i koordynacja działań promocyjnych i wizerunkowych Okresowo, wyjazd do Belgii na spotkania z klientami Wymagania: Znajomość języka francuskiego na poziomie B1 prawo jazdy kat. B Preferencje: Mile widziana znajomość języka angielskiego, Komunikatywność i dobra organizacja pracy, Łatwość nawiązywania kontaktów Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub w branży budowlanej na rynku belgijskim lub francuskim,   Oferujemy: Długotrwałe zatrudnienie, min. 2 lata Umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń Praca w firmie międzynarodowej z możliwością uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych Telefon, laptop Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...