Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik sekretariatu (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Lublin Nr ref.: PS/LUB/0916 Obowiązki: - obsługa biurowa klientów, interesantów i współpracowników osobiście oraz przez telefon, - obsługa i odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji, dokumentacji i korespondencji, - prowadzenie rejestru gości, kalendarza spotkań i kalendarza sal konferencyjnych, - organizowanie wyjazdów służbowych, - zamawianie artykułów biurowych, - inne prace administracyjno-biurowe. Wymagania: - wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie międzynarodowej, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - znajomość zasad prowadzenia korespondencji i przyjmowania interesantów, - znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office, - punktualność i zaangażowanie w pracę, - sumienność, skrupulatność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Oferujemy: - pracę na cały etat, - umowę o pracę, - możliwość poszerzania wiedzy i kwalifikacji, - realną możliwość rozwoju zawodowego po okresie próbnym w strukturach firmy, - wynagrodzenie miesięczne plus pakiet benefitów, - oferta pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...