Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

PRACOWNIK RECEPCJI Nr ref.: /JOBS.pl Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prace sekretarskie – odbieranie i łączenie rozmów, obsługa gości, dbanie o odpowiedni wizerunek recepcji i sal konferencyjnych. Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów oraz kierowanie ich do osób merytorycznie odpowiedzialnych. Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej. Przygotowywanie korespondencji: pism urzędowych, informacyjnych, reklamacyjnych na potrzeby pozostałych działów. Nadzór nad wysyłkami kurierskimi. Zamawianie prenumerat pism branżowych. Nadzór nad stanem gadżetów i materiałów reklamowych. Zaopatrzanie biura w artykuły spożywcze i biurowe. Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie przepływu informacji, przygotowywania prezentacji oraz podstawowych tłumaczeń z jęz. angielskiego. Wykonywanie innych poleceń przełożonego, zgodnych ze stanowiskiem. Od kandydata oczekujemy: Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Wykształcenie minimum średnie, Dobra znajomość MS Office, obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych Wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: Interesującą, pełną wyzwań pracę stacjonarną w nowocześnie zarządzanej firmie produkcyjnej na umowę o pracę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj teraz lub z dopiskiem Pracownik recepcji   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...