Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 9 czerwca 2020

Pracownik ds. Biurowo – Administracyjnych (zarządzanie kontraktami w systemie) - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik ds. Biurowo – Administracyjnych (zarządzanie kontraktami w systemie)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • Oferujemy stabilną pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Warszawy
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
    • Świetną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
    • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne)

    Zakres obowiązków:

    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w systemie elektronicznym
    • Zarządzanie kontraktami w systemie SAP
    • Przygotowywanie raportów i zestawień
    • Weryfikacja faktur i kontrola wprowadzania faktur do systemu
    • Kontakt z Kierownikami i Dyrektorami Operacyjnymi
    • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego (poziom dobry)
    • Dokładność i sumienność
    • Dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza programu Excel)
    • Doświadczenia w pracy biurowej i na systemach informatycznych (wprowadzanie danych, raporty, itp.)

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii