Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik biurowy z j. holenderskim Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta jednej z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:     Pracownik biurowy z j. holenderskim   Miejsce pracy: Katowice   Opis stanowiska: Praca polega na prowadzeniu (przychodzących) rozmów telefonicznych Rejestracji zgłoszeń związanych z problemami technicznymi z obszaru IT Udzielaniu informacji klientom Sporządzania raportów Oczekiwania: Biegła znajomość języka holenderskiego Dobra znajomość języka angielskiego Podstawowa znajomość środowiska MS Windows i Excel Umiejętność pracy w zespole Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem   Oferujemy: Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku Możliwośc zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego Atrakcyjny program szkoleń – możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji Bogaty program benefitów socjalnych     Jeśli jesteś zainteresowany opisanym stanowiskiem wyślij proszę swoją aplikację.   Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...