Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik biurowy Nr ref.: /JOBS.pl ZADANIA: Pomoc w biurze administracji magazynowej Wprowadzanie danych do komputera Wydawanie dokumentów dla kierowców Prace administracyjne WYMAGANIA: Mile widziane doświadczenie w pracach biurowych Chęć pracy w administracji firmy logistycznej Dokładność i systematyczność Umiejętność pracy pod presją czasu WielozadaniowośĆ Umiejętność obsługi komputera i korzystania z programu Excel OFERUJEMY: Umowę o pracę Pracę w wymiarze PEŁNEGO ETATU Pracę w systemie 3- zmianowym (pon.-pt.) 14 zł brutto/h Stabilne zatrudnienie Pracę w znanej i cenionej firmie z branży logistycznej Benefity Manpower (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki itp) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...