Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik biurowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska pracy: Praca biurowa, prowadzenie zestawień, raportów, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, obsługa administracyjna. Prowadzenie harmonogramu oraz terminarza. Poszukiwanie danych w środowisku internetowym oraz wysyłanie ofert handlowych w języku angielskim.   Wymagania: - swobodne posługiwanie się językiem angielskim - znajomość obsługi programów z pakietu MS Office - w szczególności Excel - obsługa urządzeń biurowych - ksero, fax itp. - umiejętność planowania dnia i zarządzania czasem - samodzielność i odpowiedzialność Zapewniamy dalsze możliwości rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w środowisku międzynarodowym. Możliwe zagraniczne wyjazdy służbowe. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...