Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik archiwizacji dokumentów Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska Przygotowywanie dokumentów do skanowania Skanowanie dokumentów Podstawowe czynności związane z archiwizacją dokumentów Podstawowe czynności przy obsłudze komputera Praca według ściśle określonych procedur i standardów Wymagania Doświadczenie przy pracach biurowych lub archiwizacyjnych Zdolności manualne Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Prawo jazdy kat. B Odpowiedzialność oraz samodzielność Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań Mile widziana chęć podjęcia stałej współpracy Mile widziane kobiety Oferujemy bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań stabilizację zatrudnienia popartą 10 letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów coroczne ,,jarografy" dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową atrakcyjną i stałą pracę w sektorach: produkcji, logistyki i rolnictwa Oferujemy stawkę godzinową w wysokości: 8,87 EUR brutto Sherpa International Force Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470 Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .