Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 25 czerwca 2020

Pracownik administracyjny - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik administracyjny

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa sekretariatu pod względem administracyjnym,
    • prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
    • ewidencja akt osobowych pracowników - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,
    • współpraca z biurem rachunkowym
    • udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom,
    • wsparcie przy koordynacji kontraktów,
    • dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie,
    • reprezentowanie firmy na zewnątrz - dbanie o dobry wizerunek firmy,
    • obsługa urządzeń biurowych - telefon, komputer, fax, kopiarka,
    • archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • organizowanie prac związanych z konserwacją sprzętu, urządzeń,
    • nadzór nad zaopatrzeniem sekretariatu w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe,
    • kontrola i analizowanie stanu zapasów.

    Wymagania:

    • mile widziana  znajomość przepisów prawa pracy
    • samodzielna organizacja pracy
    • dobry kontakt i otwartość na otoczenie
    • bardzo dobra znajomość komputera i pakietu Microsoft Office
    • wykształcenie minimum średnie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
    • Możliwości rozwoju
    • prace w bardzo szybko rozwijającym się środowisku
    • praca w przyjaznym zespole
    • dofinansowanie do karty Multi Sport
    • nauka języka angielskiego

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Aby uzyskać więcej informacji o firmie odwiedź nas na www.toppoint.com

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

    'Zgadzam się na przetwarzanie przez APT 4 WORK Sp. z o.o z siedzibą w Wrocławiu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym ujawnionych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy'.

Kontakt:

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nie czekaj - wyślij swoje CV za pomocą funkcji 'Aplikuj Teraz'!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii