Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 stycznia 2017

Pracownik administracyjny - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik administracyjny

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Przygotowanie dokumentów administracyjnych wraz z jego archiwizacją,

  • Przygotowanie dokumentów podczas przyjęcia pracowników do pracy,

  • Kontakt z biurem rachunkowym,

  • Obsługa biura w sekretariacie firmy,

  • Kontakt z dostawcami usług telekomunikacyjnych i innych.

  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, prawo, zarządzanie,

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: angielski bądź francuski,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w firmie międzynarodowej,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii