Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik administracji biurowej z j. holenderskim (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży IT, oferującego również usługi outsourcingu księgowego, zatrudniającego w polsce ponad 1 000 osób,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:     Pracownik administracji biurowej z j. holenderskim (m/k)   Opis stanowiska: Obecnie poszukujemy osób które w sposób nie skrępowany posługują się językiem holenderskim. Kandydaci na to stanowisko nie muszą posiadać doświadczenia w księgowości. Firma oferuje szkolenie od podstaw dzięku czemu jest to doskonała możliwość dla osób chcących zmienić branżę zatrudnienia. Po odbyciu szkoleniu do twoich obowiązków należeć będzie: Wprowadzanie faktur do systemu Kontakt z klientami Aktualizacja danych klientów w systemie Wspólpraca z innymi działami Od kandydatów oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego Dobrej znajomości języka angielskiego Znajomości środowiska MS Office (Word, Excel) Chęci nauki i poszerzania kompetencji Kultury osobistej i zdolności interpersonalnych Oferujemy: Ciekawą pracę w globalnej firmie Wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego – bogaty pakiet szkoleń Możliwość kreowania własnej kariery Duży pakiet benfitów socjalnych: (Multisport, opiekę medczyną, ubezpieczenie)   Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, masz chęć rozwoju i nauki wyślij proszę swoją aplikację za pośrednictwem serwisu. Aplikacje od osób posiadających doświadczenie w księgowości będą także mile widziane na wyższych stanowiskach odpowiadających ich doświadczeniu i umiejętnością.   Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...