Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Praca biurowa w języku niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Poszukujemy osób biegle posługujących się językiem niemieckim do pracy w projekcie z branży sprzedaży internetowej. Jest to obsługa po sprzedaży, wyłącznie stałych klientów w dziale utrzymania kluczowych sprzedawców. Wymagamy:   biegłej znajomości języka niemieckiego podstawowej znajomości pakietu MS Office doświadczenia w zamawianiu rzeczy z internet Oferujemy:   umowę o pracę na czas określony, ponad miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy dobrą atmosferę, wśród ludzi dzielących tę samą pasję jaką jest język niemiecki pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport, integracje grupowe, vouchery oraz żniżki na zamówienia w internecie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...