Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator Studia Telefonicznego Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Do obowiązków operatora należy zbieranie telefonicznie informacji w oparciu o otrzymaną bazę kontaktów. Praca  nie jest  związana ze sprzedażą, telemarketingiem. Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia co najmniej średniego Umiejętności obsługi komputera Dobrej dykcji Komunikatywności Pozytywnego nastawienia Inwencji twórczej Konsekwencji w działaniu Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Nie wymagamy statusu studenta, statusu emeryta/rencisty Oferujemy: Elastyczny czas pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin) Możliwość rozwoju w strukturach firmy Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w swojej branży Szkolenia od podstaw Stawkę godzinową + prowizję Terminowe wypłaty Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowany? Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą "aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...