Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Office Manager – Pracownik biurowy Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: Wsparcie asystenckie pracowników, organizowanie pracy biura Przyjmowanie gości oraz klientów firmy Przygotowywanie umów handlowych Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej Odbieranie połączeń telefonicznych Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz biura Obsługa urządzeń biurowych Wymagania: Umiejętność obsługi programów z zakresu pakietu MS Office Wykształcenie wyższe Doświadczenie w pracy w branży: obsługa klienta, sprzedaż lub bankowość Prawo jazdy kategorii B Swoboda komunikacji, otwartość i przyjazne nastawienie Oferujemy: Umowę o pracę Wynagrodzenie podstawowe + bonusy za inicjatywę i kreatywność w codziennych zadaniach + prowizje od wartości sprzedaży całego biura System pracy biurowej od poniedziałku do piątku Wyposażone stanowisko pracy Samochód służbowy w przypadku pojedynczych zadań do wypełnienia poza firmą Przyjazne nastawienie i miłą atmosferę pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .