Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Młodszy specjalista HR z językiem niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl   Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista HR z językiem niemieckim Wymagania: Min. dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1) Doświadczenie zawodowe w jednym z obszarów: HR, księgowość, obsługa klienta Mile widziane doświadczenie w centrum SSC/BPO Umiejętność obsługi Windows i MS Office Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy Systematyczność i dokładność Zorientowanie na klienta Obowiązki: Udział w realizacji procesów HR (między innymi administracja kadrowa, rozliczanie podróży służbowych, technologia/systemy informacji HR, wynagrodzenia) Wdrożenie, rozwój i utrzymywanie wysokiej jakości realizacji usług HR w centrum w Krakowie Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim Oferujemy: Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów Szkolenia początkowe i zaawansowane Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego Unikalny pakiet benefitów i system premiowy Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym Warunki i organizację pracy przyjazną dla matek - wyróżnienie w plebiscycie Firma Przyjazna Matce Biuro dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania  CV w języku angielskim . Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .