Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Młodszy specjalista ds. kadr (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice Nr ref.: MSK/OLA/0916 Obowiązki: - sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników, - prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.), - prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, - wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym, - archiwizowanie dokumentacji, - sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych. Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, - chęć nauki i rozwoju zawodowego, - dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów, - komunikatywność, - dokładność i rzetelność, samodzielność i zaangażowanie, - umiejętność pracy pod presją czasu, - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), - czynne prawo jazdy kat. B. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku, - szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych, - zdobycie doświadczenia, - miejsce pracy u naszego klienta. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...