Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Młodszy konsultant z j. francuskim lub niemieckim - BEZ DOŚWIADCZENIA Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy konsultant z j. francuskim lub niemieckim - BEZ DOŚWIADCZENIA  (m/k) Miejsce pracy: Wrocław Opis: Budowanie relacji z Klientami firmy Realizowanie założonych celów i zadań Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego Administrowanie systemem Wymagania: Bardzo dobra znajomość j. francuskiego lub niemieckiego -  warunek konieczny Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację Doskonała organizacja pracy i wysoka kultura osobista Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/administracji/finansach/księgowości Oferujemy: Szkolenie od pierwszego dnia pracy oraz profesjonalny program szkoleń Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji Atrakcyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych Możliwość zawodowego rozwoju  Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV wraz z nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila na adres: michal.jakubczyk@cpljobs.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .