Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Księgowa/y Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: dekretacja i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, weryfikacja poprawności zaksięgowanych danych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, analiza i uzgadnianie kont księgowych, udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT, udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych, księgowanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową w systemach księgowych, sporządzanie raportów z inwentaryzacji, analiza kont księgowych związana z obszarem gospodarki magazynowej. Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne - rachunkowość, finanse, min. 5 lat doświadczenia zawodowego, znajomość programu Symfonia, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów prawa podatkowego i zasad rozliczania podatków (VAT, podatek dochodowy od osób prawnych), znajomość pakietu MS Ofifice (głównie Excel), dobra organizacja pracy, zaangażowanie. Oferujemy: stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie, pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt:   Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...