Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 czerwca 2020

Koordynator ds. zakwaterowań - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Koordynator ds. zakwaterowań

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Rejestracja na parku nowo przyjeżdzających pracowników
    • Rozdawanie kluczy do domków oraz strojów służbowych
    • Inspekcje na zakwaterowaniu
    • Zapoznawanie nowo przyjeżdzających pracowników z zasadami obowiązującymi na zakwaterowaniu
    • Transport pracowników w przypadku choroby do lekarza czy szpitala

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Asertywność w działaniu
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
    • Kontrakt od tygodnia 40 do końca roku
    • Darmowe zakwaterowanie
    • Darmowy transport do pracy
    • Ubezpieczenie płatne 98 €
    • Po zakończonym projekcie możliwość zatrudnienie w firmie Covebo

    KRAZ 1223

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii