Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Konsultant personalny Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Pozyskiwanie kandydatów Wstępną weryfikację aplikacji kandydatów Prowadzenie bazy kandydatów i jej aktualizację Wymagania: Dobra znajomość pakietu Microsoft Office Dobra organizacja czasu pracy Odpowiedzialność oraz dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania Wykształcenie minimum średnie Warunek konieczny: dobra znajomość języka niemieckiego Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Jasny system wynagrodzenia Przyjazna atmosfera w miejscu pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz lub bezpośrednio w biurze:   Kirsch Consulting Sp. z o.o. SP. K ul. Opolska 4 47-300 Krapkowice Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...